Zadbaj o przewóz swoich pracowników

Wielu przedsiębiorców zapewnia pracownikom bezpieczny transport do pracy. Choć nie należy to do obowiązków pracodawców, to chcą, by ich kadra dojeżdżała do pracy w komfortowych warunkach. Dzięki temu zawsze są na czas w firmie i w doskonałej formie, co jest z korzyścią dla zakładu pracy.

Taka forma pomocy dobrze świadczy o przedsiębiorstwie i buduje przyjazną atmosferę. Przewozy pracownicze nie nalezą do obowiązków pracodawców, ale dobrze o nich świadczą. Wiele osób codziennie pokonuje kilkanaście lub więcej kilometrów. Często zdani są na komunikację PKS, która niekiedy zawodzi, więc docierają na miejsce z opóźnieniem. Zdarza się też, że pracodawcy realizują inwestycje budowlane w różnych miejscach, gdzie dojazd jest utrudniony. Tu z pomocą przychodzi Norbis, firma dysponująca autokarami i mikrobusami, komfortowo wyposażonymi. Jeśli właściciel przedsiębiorca potrzebuje transportu, wystarczy, że zgłosi to firmie przewozowej. Autokar czy bus przyjeżdża po każdego pracownika i zabiera go z miejsca zamieszkania, dowożąc do zakładu pracy. Przewoźnik dysponuje sprawnymi pojazdami, które poddawane są regularnym przeglądom, więc podróż jest bez zbędnych przestojów. Przewoźnik zatrudnia kompetentnych kierowców.

Przewóz pracowników zagranicę

Wiele osób z Polski wyjeżdża do pracy zagranicę, ale nie zawsze do tamtejszego pracodawcy, Rodzime firmy podejmują się zleceń poza granicami naszego kraju. Zazwyczaj są to przedsiębiorstwa budowlane, które realizują inwestycję w Niemczech, Francji, Holandii czy w innym europejskim państwie. Kadra pracownicza jest więc delegowana do innego kraju. W tej sytuacji przedsiębiorcy zapewniają bezpieczny i wygodny transport dla swojej załogi. Wynajmuje mikrobus lub autokar, który przewozi ludzi pod wskazany adres, zabierają ich z miejsca zamieszkania. Niekiedy jest to wyjazd na kilka miesięcy. Rozłąka z rodziną jest zawsze bolesna, więc pracodawca, przynajmniej raz w miesiącu, zamawia transport, by jego ekipa spotkała się z rodziną.