Tabor

Wynajem autokarów i mikrobusów

Tabor firmy Norbis

Wszystkie nasze wynajmowane autokary i mikrobusy przystosowane są nie tylko do bezpiecznej, ale też do wygodnej jazdy. Każdy wynajmowany autobus jest wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie postojowe, regulowane fotele i punktowe oświetlenie. Posiadają także charakterystyczną dla siebie specyfikację, która ma umilić pasażerom czas przewozów turystycznych i okolicznościowych.

Każdy z oferowanych do wynajmu autokarów i mikrobusów wykorzystywanych do przewozu osób wyposażony jest w logo firmy. Umożliwi to na pewno nie tylko naszą identyfikację. Szybkie poznanie samego autobusu, który czasem w gąszczu innych (na przykład podczas większych wydarzeń) może być trudny do odnalezienia, także jest istotny z punktu widzenia podróżującego, którzy korzysta z oferowanych przez nas przewozów pasażerskich. Dla nas logo na autobusie to reklama, dla was to bezpieczeństwo. W przewozach turystycznych i okolicznościowych staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym.

Obecnie możemy zaoferować wynajem 8 autokarów i mikrobusów przeznaczonych do przewozu osób. W zależności od potrzeby klienta korzystającego z przewozów pasażerskich, mają od 6 do 49 miejsc pasażerskich i komfortowo wyposażone wnętrze.

 

 • BUS 21 MIEJSC MB SPRINTER 519

  Wynajem busu – 21 miejsc MB SPRINTER 519 Model z dedykacją dla tych, którzy cenią…

 • BUS 14 MIEJSC – MB 316

  Wynajem busu – Mercedes-Benz 316 (14 miejsc) Bus przeznaczony jest dla przewozów turystycznych większych grup.…

 • BUS 8 MIEJSC – MB 313

  Wynajem mikrobusu – Mercedes-Benz 313 (8 miejsc) Ten przeznaczony na wynajem mikrobus to model dla…

 • VW SHARAN 6 MIEJSC

  Wynajem mikrobusu - Volkswagen SHARAN (6 miejsc) Mikrobus o najmniejszej pojemności ze wszystkich oferowanych przez…