O firmie

Przewozy pasażerskie od 1990 roku

Wycieczka po historii Norbis

Firma Norbis pojawiła się na rynku przewozów pasażerskich i przewozów turystycznych w 1990 roku. Od wielu lat zbieramy doświadczenie w zakresie przewozów autokarowych. W 2001 roku znaleźliśmy swoje miejsce wśród firm zajmujących się przewozem osób i wynajmem autobusów i od tego czasu specjalizujemy się w przewozach pasażerskich, zarówno tych krajowych, jak i międzynarodowych. Mamy za sobą wiele udanych przewozów autokarowych i setki tysięcy pokonanych kilometrów. Oferujemy usługi wynajmu autokarów i mikrobusów klientom z całej Polski.

W zakresie przewozów pasażerskich i przewozów turystycznych współpracujemy z biurami turystycznymi, cieszymy się dużą popularnością wśród szkół oraz lokalnych instytucji dzięki organizacji wycieczek autokarowych. Zasłużyliśmy sobie na to wieloma udanymi współpracami, czy to przy okazji wycieczek turystycznych, czy też przewozów sportowych lub kulturalnych. Klienci ufają nam, ponieważ już jakiś czas temu zadbaliśmy o to, by wszyscy nasi pasażerowie mieli wysokie ubezpieczenie w razie niespodziewanych sytuacji w czasie podróży.

Po 26 latach działalności mamy pogląd na to, jak powinna wyglądać kompleksowa obsługa w zakresie przewozu osób. Jeżeli chodzi o wynajem autobusów, to jesteśmy jedną z bardziej doświadczonych firm. Po naszych przewozach autokarowych do Watykanu, Aten czy Legolandu możemy zapewnić, że naszych autobusów i mikrobusów nic nie jest w stanie na drodze zaskoczyć.