Kontakt

Wynajem autokarów i mikrobusów – kontakt

Zapraszamy do skorzystania z usług przewozu osób

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem autobusu od firmy Norbis, zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich informacji oraz pomożemy ustalić szczegóły podróży. Obsługujemy zarówno małe grupy, jak i większe wycieczki – dysponujemy nowoczesnymi busami oraz autokarami. Proponujemy przewozy okolicznościowe, turystyczne czy też sportowe. Posiadamy także certyfikaty na przewóz osób za granicami kraju – zapraszamy wszystkich zainteresowanych wynajmem autokaru na wycieczkę do Europy.

W przypadku zdecydowania się na naszą ofertę przewozów pasażerskich i turystycznych, zapraszamy do kontaktu, podczas którego będziecie mogli Państwo zapoznać się z cenami naszej firmy. Oprócz adresu mailowego i strony, kontaktować się można także telefonicznie albo przyjść osobiście do naszej siedziby w Szczecinie od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 16:00.

Adres:
70-306 Szczecin, ul. Małkowskiego 15

Tel:91 32 70 427
Tel. kom.:605 667 888

 

e-mail:      bus@norbis.pl
www: www.norbis.pl

Napisz do nas!
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.norbis.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRZEWOZY PASAŻERSKIE NORBIS IRENEUSZ NOBIS, Małkowskiego 15 70-306 Szczecin, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem bus@norbis.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny